ŠEFAS ARTŪRAS – KELIAUJANTIS ARTISTAS

Pinup Bagels virtuvės šefas, Artūras Grabauskas, savo karjerą pradėjo prieš 15 metų. Lygiai tiek klajojo po pasaulį ir pažindinosi su jo virtuvėmis.

Kelias vedė per Amsterdamo pubus ir paplūdimio picerijas, kol Artūras buvo priimtas į Michelin žvaigždes uždirbusių Olandijos šefų Robert Kranenburg ir Cees Helder komandas. Nuo tada jo įskaitoje: geriausi Olandijos restoranai, kulinarinis šou „Palazzo“ maitinant išlepusias MTV vakarėlių žvaigždes, sezonas Norvegijos kalnų kurorte, laikas Portugalijoje, 5-ių žvaigždučių viešbutyje, ruošiant įmantrius žuvų ir jūros gėrybių patiekalus bei metai Londone prancūziškame restorane maitinant turtingus, snobiškus ir be proto išrankius „Selfridge“ lankytojus.

„Dabar esu pribrendęs nuosavai virtuvei. Man patinka judėjimas, todėl įrengiau ją ant ratų. Kiekviena diena kaip iššūkis – su naujomis vietomis ir skirtingais pageidavimais. Jūsų tuščios lėkštės- didžiausias komplimentas.“, – sako Artūras. Jam šefo profesijos esmė – ne tik atidirbta technika ir receptai. Ne mažiau svarbu improvizuoti ir prisitaikyti prie publikos. Žodžiu, būti artistu.